Tonen: 20 32 48 Items
SC naar SC MM Duplex FO Patch Jumper 3M

Min. Bestellen:100 stuk/stuks

vezel Optic lap snaar SC-SC OM3 Multi Mode Duplex AQUA 3.0mm, kan ook met 1,8 /2.0/2.8mm zijn. Kabel lengte zal op aanvraag, PVC Jacket.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


FC naar FC OM3 Simplex Fiber Optische Patch Kabel 3M

Min. Bestellen:100 stuk/stuks

Fiber Optic Patch Cord FC-FC OM3 Multimode Duplex AQUA 2.0mm, kan ook met 1,8 /2.0/2.8mm of 3.0mm.Cable lengte zal zijn op aanvraag, PVC-aansluiting.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


E2000 naar E2000 Single Mode Simplex FO Patch Lead

Min. Bestellen:100 stuk/stuks

vezel Optic lap snaar E-E Single Mode Simplex 3.0mm, kan ook met 1,8 /2.0/2.8mm zijn. Kabellengte is op aanvraag, PVC of LSZH Jacket.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


SC-SC Single Mode Simplex Vezel Patch Kabel 1M

Min. Bestellen:100 stuk/stuks

SC SC simplex SM optische vezel patch koord met Tussenschakeldemping <= 0,2 dB

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


FC Mannelijke tot Vrouwelijke MM Fiber Optische Attenuator

Min. Bestellen:10 stuk/stuks

De FC Man-vrouw Built-out Attenuator is metalen behuizing verzwakker

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


Verticale soort Warmte-shrink Optical Fiber Enclosure

Min. Bestellen:100 stuk/stuks

OFC-D015 Vertical omhulling, is een warmte-krimpbare verzegelen sluiting, aanvraag van Aerial, Underground, kanaal en mangat muur gebruik.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


SC-SC Multi-modus Simplex Fiber Optic Patch Cord

Min. Bestellen:100 stuk/stuks

Fiber Optic Patch Cord SC-SC Multi mode Simplex 2.0mm, kan ook met 1,8 /2.0/2.8mm of 3.0mm.Cable lengte zal op verzoek, pvc of LSZH Jacket.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


MPO optische Connector schonere

Min. Bestellen:1 stuk / stuks

De MPO Cleaner is een high-performance toestel dat ontworpen is voor het reinigen van het beentje end-gezichten van MPO en MTP-connectors.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


1400 paar MDF distributie Frame

Min. Bestellen:10 stuk/stuks

1400 pair MDF Distribution Frame is gemaakt in hoge kwaliteit van het materiaal van koudgewalst staal, beschikbaar om te voorzien van 1400 paar.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


Cable Assembly Fiber Optic MPO Jumper 12-vezels

Min. Bestellen:100 stuk/stuks

De Fiber Optic MPO Jumper beschikbaar om te voorzien van 12-vezels of 24-vezels, met een kleine diameter kabel van 3.0mm ~ 3.5mm, bekabeld met PVC buitenmantel.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


1-port UK Flat Type Faceplate

Min. Bestellen:1000 Piece / Pieces

1-port UK Flat Faceplate is gemaakt van High-effect ABS of PC plastic, waardoor voor duurzame use.Each levert hoge snelheid van voor toepassingen op het bureaublad.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


110 patch plug kunststof

Min. Bestellen:1000 Piece / Pieces

TLM1208 110 patch plug is verkrijgbaar in 1 paar, 2 paar, 4 pair.the kleur is transparant of andere kleuren zijn beschikbaar en de behuizing is van polycarbonaat.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


10 paar STG uitschakeling module

Min. Bestellen:1000 Piece / Pieces

Aansluiting 10 paar TLM1049, de contactpen is Phosphor Bronze met verzilverde en module kleur kan op request.The materiaal wordt gebruikt door PBT of ABS

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


Polijsten Mold voor SC Glasvezelconnectoren

Min. Bestellen:1 stuk / stuks

SC-PC-32 polijsten mal voor SC/PC fiber optic connector, die geschikt is voor hoek drukkend polijsten Machine CX-20A.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


1U 19" Rack Mount kabel management met 5 haken

Min. Bestellen:100 stuk/stuks

1U 19-inch Rack Mount kabelmanagement met 5 haken kan worden gebruikt met alle patchpanelen, rekken en kasten monteren producten. IHE kleur is blok geanodiseerd.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


Elektroden voor Fujikura Fusion Splicers

Min. Bestellen:1 paar

Elektroden ET-50 voor Fujikura Fusion Splicers, geschikte modellen FSM-17S, FSM-17R, FSM-18S, FSM-18R, FSM-50S, FSM-50R, FSM-60S, FSM-60R, FSM-70S, FSM-80S .

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


MPO 1U laad type Patch Panel

Min. Bestellen:1000 Set / Sets

Het MTP / MPO 1U-laadtypepaneel van T & J Industrial Co., Ltd is een standaard 19 \"ontwerp patchpaneel.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


MTP / MPO Fiber Cleaner

Min. Bestellen:10 stuk/stuks

Deze MTP / MPO Fiber Cleaner is een geüpgraded model gemaakt van hoogwaardig materiaal, een levensduur tot 600 uur, een klik-ontwerp, meer gemak om te gebruiken.

T & J INDUSTRIAL CO., LTD

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


prototype / aluminium prototyping / prototype gegoten tooling inserts

Min. Bestellen:1 stuk / stuks
Eenheid prijs:0.5~5.0 USD

1.Prototype / Aluminium prototyping / prototype gegoten tooling inserts
2.Material: ADC12
3.Weight: 89 g / op aanvraag
4. e-coating

. Zonsopgang metaal technologie Co., Ltd.

[Fabrikant]

China (vasteland)

goud website


FTTH passief sluiting 24 vezels

het product neemt volledig mechanische verzegelen structuur. kan worden gebruikt voor rechte en vertakking-off applicatie

Optic Network Technology Co., Ltd.

[Fabrikant, Distributeur / Groothandelaar]

China (vasteland)

goud website


neerzetten kabelverbinding beschermende doos

de verbinding beschermende doos , is om single core druppel kabel te beschermen wanneer het nodig fusion splice , verbinding , plug in , of menselijke oorzaken van schade of fractur

Optic Network Technology Co., Ltd.

[Fabrikant, Distributeur / Groothandelaar]

China (vasteland)

goud website


3 M 10 koppelen Cat.5 STG-Module

Min. Bestellen:2000 Piece / Pieces

3M STG 2000 module kan gebruikt worden in elke moderne netwerk en volledig compatibel met allerlei toepassingen.

DOWELL INDUSTRY GROUP LIMITED

[Fabrikant, Distributeur / Groothandelaar]

China (vasteland)

goud website


Drop Cable Fix Part

Min. Bestellen:2000 Piece / Pieces

Druppelvezelkabel Fix part, gebruik samen met Hole Wiring Duct Bending Angle en anderen voor FTTH Cabling

DOWELL INDUSTRY GROUP LIMITED

[Fabrikant, Distributeur / Groothandelaar]

China (vasteland)

goud website


Blue platte draad GEEXTRUDEERD RIBBON CABLE Blauw en wit 1.5mm toonhoogte 1.6mmexternal diameter

Min. Bestellen:20000 Meter
Eenheid prijs:0.11 RMB

. PRODUCT DESCRIPTION
. Vertind gevlochten of massieve koperen geleider, 30 ~ 16 AWG
. Isolatiemateriaal: PVC
. Geschatte temperatuur: 80 ℃

KaiFeng Electronic Co., Ltd.

[Fabrikant]

China (vasteland)

goud website


communicatienetwerk SFTP CAT 6-kabel

Min. Bestellen:1 stuk / stuks
Eenheid prijs:0.1~8.89 USD

1. voorraad voor steun onmiddellijk zending
2. merk van hoge kwaliteit te garanderen
3. nieuw ontwerp versie maandelijkse
4. geen MOQ vereist

Ningbo Fulman Technology Co., Ltd.

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


Cat 6 Patch kabel RJ45 Cat 6 Hoge Snelheid Netwerk Kabel

Min. Bestellen:1 stuk / stuks
Eenheid prijs:0.2~15.0 USD

1. voorraad voor steun onmiddellijk zending
2. merk van hoge kwaliteit te garanderen
3. nieuw ontwerp versie maandelijkse
4. geen MOQ vereist

Ningbo Fulman Technology Co., Ltd.

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


Nieuwe Fiber Optic Splice Tray

nieuw ontworpen Fiber Optical Splice Tray

Optic Network Technology Co., Ltd.

[Fabrikant, Distributeur / Groothandelaar]

China (vasteland)

goud website


Binnen Fiber Optic distributie vak

Beschikbaar voor kleine capaciteit communicatie systeem, wandmontage, redelijke en compacte structuur, geharmoniseerd met machine kamer.

Optic Network Technology Co., Ltd.

[Fabrikant, Distributeur / Groothandelaar]

China (vasteland)

goud website


Mechanische Fiber Optic Splice Joint Box

Min. Bestellen:1 stuk / stuks

GPJ-07VM6 Fiber Optic Joint Box
1-6 stukken van FOST met 12 of 24 vezels per lade
Max: 72 of 144 vezels

Optic Network Technology Co., Ltd.

[Fabrikant, Distributeur / Groothandelaar]

China (vasteland)

goud website


Koepel Heat Shrink fiber optic splice Enlosure (max. 144 vezels)

Min. Bestellen:1 stuk / stuks

GPJ-08V5 zijn mechanisch voor het gemak van installatie en re-entry.
Kabelafdichtingen hebben een nieuwe krimpkous huls en smeltlijm systeem

Optic Network Technology Co., Ltd.

[Fabrikant, Distributeur / Groothandelaar]

China (vasteland)

goud website


Binnen Metal Type 4 aan 16 vezels optische beëindiging vak (Adapter Output)

Min. Bestellen:1 Set / Sets

GP-ZN beëindiging box is geschikt voor het verbinden vezelkabel en vlecht, en het beschermt glasvezel lassen en
helpt te verdelen. De ...

Optic Network Technology Co., Ltd.

[Fabrikant, Distributeur / Groothandelaar]

China (vasteland)

goud website


19 "Netwerk kast met afsluitbare achterklep

Min. Bestellen:1 pc

Netwerk Kabinet / netwerk rack / server rack / server kast
Standaard:
Voldoen aan ANSI / EIA RS-310-D \\ IEC60297-2 \\ DIN41494; PART1 \\ DIN41494; PART7

Ningbo Fulsan Enterprise Co., Ltd.

[Fabrikant, Handelsonderneming]

China (vasteland)

goud website


Selecteer productenContact nu
Scroll naar boven